Cartarea RotaKids Club Sebes

In data de 09.06.2022, la Motel Dacia din Sebes a avut loc cartarea Rotakids Sebes- puisorul cel mai mic al Club Rotary Sebes, sub nasirea Rotakids Alba Iulia, eveniment la care au participat prieteni de la Rotakids Maris, Club Rotary Tg Mures Maris, Rotary Club Bucuresti Cismigiu, Club Rotary Alba Iulia, Interact Sebes, parinti, profesori si numerosi copii cu varste cuprinse intre 7 si 13 ani.

Multumim ca au fost alaturi de noi: asistent guvernator- Sbuciumelea Ilie, District Ryla chair- Botez Andrei- past president Club Rotary Bucuresti Cismigiu, secretar districtual- Secasiu Florin-Club Rotary Alba Iulia, dna director al Colegiului Lucian Blaga Sebes- Bulbucan Mioara, Scutierii de Muhlbach, Fantasy Dance!!!!

Felicitari Rotakids Sebes si coordonatorilor: Damian Mona, Darabant Anamaria, Stefan Anamaria pentru organizare!!!!!

Mult succes Rotakids Sebes!!!!