Club Rotary Sebeș în localitatea Ocoliș ediţia a 3-a

Club Rotary Sebes continua proiectul "Sinistratii de la Ocolis ", prin achizitionarea de materiale de constructie, necesare reconstructiei casei familiei Calbeaza, grav afectata de inundatii.
Valoarea sponsorizarilor a ajuns la 20.000 lei, suma obtinuta cu sprijinul colegilor rotarieni din Rotary Club Alba Iulia, Rotary Club Alba Iulia Civitas Solis, Rotary Club Blaj cat si al sponsorilor: Trans Avram, Restaurant Axa Travel, Genova Oil, Pic Interlogistic, Autotrans Didi, Restaurant Leul de Aur, Electrofan, Lutsch Trans, Multipast, DML Invest, Dupex, Lincoln Plus, Ograda cu Struti, Evola, Magazin Cora Sebes, Dara Transilvania, AGT Rent Machinery, Cora Office Solutions, Toskana Garten, Target Web, Vandoors System, Delta Plus, Seradi, Coma Construct, Vimed Com, Oriana Fashion, Farmacia Humanitas carora le multumim si pe aceasta cale.