Club Rotary Sebeș în localitatea Ocoliș ediţia a 2-a

Astazi 22.10.2021 ne-am deplasat in comuna Ocolis, comuna grav afectata de inundatii, pentru a oferi familiei Calbeaza, care a avut cel mai mult de suferit in urma viiturii, produse electronice, si o soba de teracota, urmand sa revenim in zona peste aproximativ doua saptamani cu un tir incarcat cu materiale de constructie, necesare reconstruirii casei acestei familii. Club Rotary Sebes multumeste pe aceasta cale atat colegilor rotarieni din Rotary Club Alba Iulia, Rotary Club Alba Iulia Civitas Solis, Rotary Club Blaj cat si sponsorilor: Trans Avram, Restaurant Axa Travel, Genova Oil, Pic Interlogistic, Autotrans Didi, Restaurant Leul de Aur, Electrofan, Lutsch Trans, Multipast, DML Invest, Dupex, Lincoln Plus, Ograda cu Struti, Evola, Magazin Cora Sebes, Dara Transilvania, AGT Rent Machinery, Cora Office Solutions, Toskana Garten, Target Web, Vandoors System, Delta Plus, Seradi, Coma Construct, Vimed Com, Oriana Fashion, Farmacia Humanitas fara de care nu ar fi fost posibila aceasta actiune.