Club Rotary Sebeș în localitatea Ocoliș

Astăzi, Club Rotary Sebeș, a avut onoarea de a fi alături de cei greu încercați de viiturile care au lovit localitatea Ocolis.
Am cunoscut oameni buni, oameni modești, dar care in ciuda încercărilor prin care au trecut, au încă puterea de a emana energie caldă, prin prezenta lor. Ei sunt printre cei mai afectați, si necesarul de lucruri, pentru a avea viata de odinioară, este mare. Insa încetul cu încetul speram sa ii putem ajuta.
Pentru inceput, cei care ne-au fost alături au fost cei de la Lutsch 200, si Electro Fan Sebeș.

Putem spune sincer, ca bucuria pe care o primesti atunci când oferi, este incomparabil mai mare față de orice alta bucurie, asa ca , va îndemnăm, daca aveti puterea si bunăvoința, sa ne ajutati in continuarea proiectului nostru.

Multe multe mulțumiri tuturor celor implicati in acest proiect!