Schimbare președinți 2021 - 2022

Club Rotary Sebeș a celebrat evenimentul anual de rotire a colanului și schimbarea conducerii Interact. A fost o întâlnire emoționantă, încărcată cu sentimente de prietenie și recunoștință, eveniment petrecut la Hotel Restaurant Axa.

A fost o întâlnire în care ne-am prezentat realizarie, reușitele, suisurile si coborâșurile, si nu in ultimul rand , ne-am exprimat recunoștința față de toți prietenii care au crezut si cred în noi.

Va multumim pentru tot sprijinul, prieteni și nelipsiti sponsori ! Datorită vouă noi putem face din lumea in care trăim, un loc mai bun!

Ne inclinam, si speram ca noul președinte va putea beneficia de cel putin la fel de multă susținere ! Pe această cale il felicităm pe past president, Sergiu Bota, si îi uram mult succes in noul mandat, președintelui in exercitiu, Giurgiu Casian ! Va felicităm pentru tot ceea ce faceti !